Preces fermai

DeLaval mazgāšanas līdzekļi

Fresh 25

Sārmains mazgāšanas līdzeklis, kas satur hloru, bet nesatur fosfātus. Ideāls līdzeklis slaukšanas iekārtu un dzesētāju mazgāšanai, kad mazgāšanas ūdens temperatūra ir starp 25°C un 40°C. Nedrīkst lietot, ja ūdens temperatūra zemāka par 25°C.

Lietošana: no 50 līdz 80 ml uz 10 litriem ūdens

Iepakojums: 10 l, 25 l, 60 l

Cidmax

Visaugstākās kvalitātes skābais mazgāšanas līdzeklis slaukšanas iekārtām un dzesētājiem. Efektīvs jebkādas ūdens cietības apstākļos.

Iepakojums: 10 l, 25 l, 60 l

Ultra

Visaugstākās kvalitātes šķidrs sārmainais mazgāšanas līdzeklis, kas satur hloru un fosfātus. Teicama tīrība pat viscietākā ūdens apstākļos.

Iepakojums: 10 l, 25 l, 60 l

Tesmens kopšanas līdzekļi

Trionet

Koncentrēts šķidrums, ko izšķīdina remdenā ūdenī, lai nodrošinātu nevainojamu tesmeņu un dvieļu mazgāšanu. Trionet gan tīra, gan sagatavo pupu ādu un tesmeni pirms slaukšanas. Ar to var mazgāt un dezinficēt  tesmens dvieļus slaukšanas starplaikos. Nesatur hloru un bioloģiski sadalās.

Iepakojums: 10 l, 20 l

Blockade

Lietošanai gatavs, aizsargslāni veidojošs, jodu saturošs līdzeklis. Optimāli dezinficē pupus un mīkstina ādu. Veido smalku elastīgu  aizsargslāni, kas palīdz aizsargāt pret dubļos vai mēslos esošo vides baktēriju iekļūšanu pupa kanālā starp slaukšanas reizēm.

Iepakojums: 5 l, 10 l

Dezinfekcijas līdzeklis fermām

STALOSAN F

Apkaro baktērijas, vīrusus, sēnītes, parazītu un mušu oliņas. Absorbē mitrumu, amonija, ūdeņraža sulfīda un citas gāzes. Ierobežo smaku izraisīto mikroorganismu  dzīvotspēju. Samazina smakas.

Lietošana: 50 g uz 1m². Var lietot arī dzīvnieku klātbūtnē.

Iepakojums: 25kg

Mēslu skrāpji

Trīsstūrveida 350mm plats triecienizturīgs mēslu skrāpis kātam ar vītni.

Kvadrātveida 350 mm plats grīdas skrāpis kātam ar vītni.

Barošanas piederumi

KNZ sāls turētājs ar smaili, kas notur sāls gabalu vietā

Grauzēju apkarošanai

STORM

Ātras iedarbības, nostiprināma bloku ēsma peļu un žurku apkarošanai. Augsta efektivitāte pret rezistentām dzīvnieku grupām.